Każde koncertowe wydanie albumu Iron Maiden cieszy się sporym zainteresowaniem i nie jest to zaskoczenie. Ten jakby nie było jeden z najważniejszych zespołów w historii gatunku doczekał się już kilku pokoleń fanów. Nie bez powodu.

Wydawnictwo "THE BOOK OF SOULS: LIVE CHAPTER" ukazało się w 2017 roku ale do dziś cieszy się nie słabnącą popularnością. Powodem jest to, że zamiast jeden w całości koncert każdy fan otrzyma... piętnaście utworów, które nagrano podczas różnych występów w ramach jednej trasy koncertowej.

A na koniec "zachwalania" mały smaczek dla Polskich fanów zespołu. Na liście utworów znajdziecie wrocławskie wykonanie „Death of Glory”. Kto więc był może to potraktować jako pamiątkę z koncertu... kto nie był ma szansę poczuć klimat całej trasy i niech zakupi trzy płytowe wydanie. Tym bardziej, że obecnie u naszego partnera znajdziecie to wydanie w doskonałej cenie jako album tygodnia!

Polecamy nie tylko fanom Iron Maiden. A jeśli jeszcze Was nie przekonaliśmy... na tym wydaniu znajdziecie małą perełkę - „Children of the damned”, który to utwór przez te wszystkie lata wykonywany był sporadycznie.

https://winylownia.pl/pl/products/iron-maiden-the-book-of-souls-live-chapter-3lp-12398.html