Tej płyty nie trzeba reklamować. Jeśli miałbym wybrać się na bezludną wyspę zaopatrzony tylko w 10 albumów muzycznych, któraś (z niewielu) pozycji KOSHEEN byłaby w tym zestawieniu wręcz obowiązkowa. I zapewne byłby to właśnie ich debiutancki album "RESIST".

Pierwszy album KOSHEEN był fenomenem i jednocześnie przekleństwem dla zespołu. Anglicy z Bristolu albumem tym zachwycili fanów Trip=Hopu i  jednocześnie postawili sobie bardzo wysoko poprzeczkę. Kolejne albumy, które też trzymały równy poziom nie przyniosły jednak tak dużej rozpoznawalności kapeli i popularności... a szkoda, bo Trip-Hop w wydaniu KOSHEEN smakuje wybornie!

Tym bardziej informacja o tym, że płyta ta trafia u naszego partnera jako album POLECANY i do tego w PROMOCJI bardzo ucieszyła nas .

Okazja więc tym bardziej duża, że obecnie można kupić tą wyjątkową płytę w przystępnej cenie. My jesteśmy na TAK i gorąco POLECAMY!

https://winylownia.pl/pl/products/kosheen-resist-2lp-42714.html

KOSHEEN Resist. 

Strona A
1. DEMONSTRATE
2. HIDE U
3. CATCH
4. COVER
5. HARDER

Strona B
1. DEMONSTRATE
2. HIDE U
3. CATCH
4. COVER
5. HARDER

Strona C
1. RESIST
2. HUNGRY
3. FACE IN A CROWD

Strona D
1. PRIDE
2. CRUELTY
3. LET GO
4. GONE


Kosheen to brytyjska formacja tworząca muzykę elektroniczną. W jej skład wchodzą: piosenkarka Sian Evans oraz producenci: Markee Ledge i Darren Decoder. Ich pierwszy album Resist został wydany w 2001 roku i zawiera hity „Hide U” i „Catch”. Na krążku słyszymy inspiracje zaczerpnięte z drum 'n' bass, ponieważ Markee i Darren zajmowali się wcześniej tworzeniem takiej muzyki. Wpływy te są połączone z bardziej popowym brzmieniem, co doprowadziło do stworzenia materiału z trip-hopowymi i rockowymi naleciałościami. Numery „Hide U” i „Pride” pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do gry FIFA Football 2003.

 

  • 180 gramowy winyl

  • Okładka typu gatefold

  • Zawiera takie hity jak: "Hide U", “Catch”, “Empty Skies”, and "Hungry"