NATALIA ŚWIERCZYŃSKA "WINTER SONGS OF FRANK SINATRA"

przygotował: Arkadiusz Baranowski

Natalii Świerczyńskiej nie trzeba bliżej przedstawiać wielbicielom dobrego brzmienia. Jako finalistka piątej edycji programu "The Voice of Poland" dała się poznać z wyjątkowego talentu i doskonałego głosu. Jej najnowsza płyta nie tylko ukazuje te dwie ważne w świecie muzycznym cechy artystki. Ukazuje także jej inspiracje muzyczne i swoiste wzory. A są one nietuzinkowe i na pewno godne zauważenia. Jak sama mówi:

Postać Franka Sinatry mnie fascynuje, stąd też powstał pomysł na stworzenie projektu I Love Sinatra, a chwilę później jego zimowej odsłony '„Winter Songs Of Frank Sinatra”'. Jestem kobietą, nie zamierzam kopiować Sinatry. Staram się natomiast opowiadać o nim z kobiecego punktu widzenia poprzez muzykę, dzięki której możemy podróżować w czasie. Dla mnie świąteczne płyty Franka Sinatry znajdują się na corocznej, obowiązkowej liście swingowego kolędowania. Mam nadzieję, że nasz album również dołączy do Waszych kolekcji i będzie towarzyszył Wam, podczas całych Świąt oraz w trakcie powrotów do domu z dalekich stron i zimowego odpoczynku.

 


Na płycie znalazły się takie znane i lubiane utwory jak: „Let It Snow”, „White Christmas”, „Jingle Bells” oraz „Santa Claus Is Coming To Town”. 

Natalia Świerczyńska "Winter Songs of Frank Sinatra"

Format: CD

 

Tracklista:

  1. Let it snow

  2. Santa Claus is Coming to Town

  3. Frosty the Snowman

  4. The Christmas Song

  5. Have Yourself a Merry Little Christmas

  6. White Christmas

  7. Jingle Bells

  8. I’ll Be Home for Christmas

  9. Winter Wonderland

  10. The First Noel