top of page

Grzech Piotrowski w Ministerstwie Dźwięku

W dniu 18 maja br. na zaproszenie DNA AUDIO - dystrybutora sprzętu Hi-Fi, udaliśmy się do Ministerstwa Dźwięku w Warszawie celem wzięcia udziału w spotkaniu z Grzechem Piotrowskim promującym nowo powstający album „We” – Concert for Peace.

Grzech Piotrowski - Ministerstwie Dźwięku, Warszawa, 18.05.2024

Podczas swojego wystąpienia Grzech zaprezentował kilka nagrań, które znajdą się na nowym albumie. Musimy przyznać, że bardzo nas cieszy utrzymanie tonacji nowego albumu w tym do czego Grzech zdążył już nas przyzwyczaić, tzn. dużej dawki akcentów etnicznych, smaczków wokalnych, porywającego saksofonu, a także, jak na miano Alchemika Polskiego Jazzu przystało, dużej dawki eliksiru muzycznej emocjonalności.

W nagraniach biorą i wezmą udział muzycy dosłownie z całego świata. Artyści Ci tworzą wraz z Grzechem muzyczny projekt jakim jest World Orchestra i to właśnie pod jej egidą tworzone są utwory, które doskonale wpisują się w szeroki zakres gatunku jakim jest World Music, szczególnie w jego jazzowym ujęciu.

Grzech Piotrowski - Ministerstwie Dźwięku, Warszawa, 18.05.2024

Spotkanie to ponadto stanowiło świetną okazję do rozmów z artystą, zdobycia autografu, a także spędzania czasu w gronie melomanów, audiofilów i fanów artysty. To wszystko okraszone było smacznymi przekąskami i czymś do popicia.

Bardzo cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w kolejnym już spotkaniu z artystą w Ministerstwie Dźwięku, a jeszcze bardziej cieszy nas fakt, że istnieje na mapie Polski miejsce, które wspiera polskich artystów, wydaje ich muzykę, a przy tym tak umiejętnie skraca dystans między artystami a fanami, eksponuje ich muzykę na wysokiej klasy sprzęcie audio, i robi to z ogromną pasją i sercem do muzyki. No cóż, nazwa miejsca zobowiązuje! Oby więcej takich spotkań!

Dziękujemy za zaproszenie i czekamy na kolejne wydarzenia w Ministerstwie Dźwięku!

grzech piotrowski .jpeg

Grzech Piotrowski - Ministerstwie Dźwięku, Warszawa, 18.05.2024

Polecamy zapoznanie się z płyta: Grzech Piotrowski - The Best Of , jest dostępna zarówno na CD jak i na winylu.  

Płyta dostępna na stronie wydawcy DNA.AUDIO, link poniżej :

bottom of page