top of page
HORAN NIALL "HEARTBREAK WEATHER".

WYJĄTKOWY ALBUM, KTÓRY OD SAMEGO POCZĄTKU WPADA W UCHO.

Przygotował: Arkadiusz Baranowski

DDE69783-1E99-4653-ABE1-A565A1745AC2.jpe

Album „Heartbreak Weather” ma być w każdym calu wyjątkowy. Tak od strony treści jak i muzycznej. Ma być tegorocznym hitem sprzedaży ale i hitem pod względem odsłon/pobrań. Dlatego też trafił na zestawienie najbardziej wyczekiwanych premier płytowych 2020 roku, które  przygotowane jest przez magazyn „Rolling Stone”. Pierwszymi zapowiedziami nowego krążka były single „Nice To Meet Ya” oraz „Put A Little Love On Me”. Natomiast singlem promującym płytę jest utwór „No Judgement”, które powstało we współpracy z Julianem Bunettą, Tobiasem Jesso Jr., Johnem Ryanem i Xplicit. Za produkcję odpowiada stały współpracownik wokalisty, Bunetta.

 

Horan Niall tak opowiada o utworze:

 

„Jeśli jesteś ze mną, nie oceniam cię. Jest wystarczająco dużo oceniających ludzi na świecie, więc ja zamierzam wam tego oszczędzić.”

„Gdy słucham płyt, lubię robić to od początku do końca. Na „Heartbreak Weather” opowiadam historię, która pojawiła się w mojej głowie. Liczę, że ludzie wkręcą się w całą historię od A do Z i nie będą mieli odruchu przełączania na następną piosenkę. Chcę traktować album jako całość” .Utwór "Nice To Meet Ya” dostępny od dłuższego już czasu w sieci przekroczył liczbę 300 mln streamów i trafił do popularnego programu „The Bachelor” oraz do kampanii reklamowej sieci Chipotle. 

Pochodzący z Mullingar w Irlandii Horan sprzedał na całym świecie ponad 80 mln płyt i koncertował na całym świecie z zespołem One Direction. Solowy debiut „Flicker” zadebiutował na szczycie Billboard 200 w październiku 2017 i zdobył platynowe odznaczenia w ponad 20 krajach, w tym w USA. Wydawnictwo łącznie zgromadziło 3,5 miliarda streamów.Świetnie przygotowany album od strony muzycznej, doskonale wpadający w ucho. Polecamy!Horan Niall "Heartbreak Weather" (2020)

Format: CD, vinyl

Tracklist:1. Heartbreak Weather
2. Black and White
3. Dear Patience
4. Bend The Rules
5. Small Talk
6. Nice To Meet Ya
7. Put A Little Love On Me
8. Arms Of A Stranger
9. Everywhere
10. Cross Your Mind
11. New Angel
12. No Judgement
13. San Francisco
14. Still
BONUS TRACKS
15. Dress
16. Nothing

heartbreak-weather-b-iext58679212.jpg
bottom of page