top of page

STYLOWA ORGANIZACJA MIEJSCA NA NASZE PŁYTY WINYLOWE.

ORGANIZERY NA PŁYTY VINYLUCK by PRACOWNIA INSPIRACJI.

Przygotował: Arkadiusz Baranowski

v1.png
v2.png

Płyty winylowe odzyskują dawny blask... czy to z powodu nostalgii, czy może z powodu zalet o jakich wiedzą tylko i wyłącznie ich użytkownicy. Jakkolwiek by nie przyjmować cały ten obecny nurt powrotu do płyt winylowych jedno jest pewne - cała muzyka zapisana na "czarnych płytach" oraz związane z nią otoczenie wymaga naszego zaangażowania w temacie organizacji i segregowania płyt.

Czasy rzuconych płyta od niechcenia w kąt minęły bezpowrotnie i dzisiejsze zakupy płyt winylowych stanowią wręcz pewne święto dla melomanów. To samo z ich przechowywaniem, które dla wielu ma nie mniejsze znaczenie jak sam fakt słuchania muzyki. I słusznie bo nic tak nie cieszy oczu, jak płyty ustawione wg. wykonawcy czy gatunku w dedykowanych ku temu organizerach.Ofert wiele na rynku i zapewne każdy jest w stanie bardzo szybko wyszukać ciekawsze lub mniej ciekawe propozycje stojaków na płyty. Pytanie tylko zasadnicze, ile w tej całej masie ofert jest tak naprawdę produktów wartych zainteresowania? Z naszej strony padały wielokrotnie pytania o jakość wykonania, trwałość, możliwość dopasowania pod siebie przedmiotu oraz powtarzalność produktu (możliwość dokupienia w przyszłości identycznych segregatorów celem utrzymania jednolitego wyglądu całości kolekcji).Przeglądając oferty i nie ukrywam tego, odrzucając na zasadzie prób i błędów kolejne produkty (w tym wiele zamówionych, które po prostu nigdy nie powinny trafić do klienta, ale o tym przemilczmy) udało nam się (wreszcie) trafić na "perełki" godne nie tylko zainteresowania, ale zakupu. Takimi o to sposobem trafiły do naszej redakcji segregatory VINYLUCK produkowane przez manufakturę Pracownia Inspiracji z Lublina.To, co dostrzegliśmy już na pierwszy rzut w przypadku całej oferty jest stylistyka, która zaspokoi nawet najbardziej wymagających klientów.

Problemem nie będzie więc to, czy mamy pokój nowoczesny, stylowy a może idziemy w stronę ostatnio modnego stylu typu LOFT. Bogata oferta organizerów kierowana jest praktycznie do każdego rodzaju pomieszczeń, a wartym wspomnienia jest możliwość zamówienia tego akcesorium stricte pod siebie z uwzględnieniem prawdopodobnie nawet najbardziej wymyślnych pomysłów klienta.W nasze ręce trafiły stojaki na płyty winylowe z pełnymi bokami, z grawerem nawiązującym wprost do uwielbianego przez wielu zespołu Pink Floyd. Jakość wykonania, spasowanie poszczególnych elementów oraz sposób montażu można tylko określić jednym słowem - brawo! Kupując tego typu produkty klienci oczekują czegoś wyjątkowego, gdzie obok płyt analogowych cała reszta będzie nie mniej ważna i będzie cieszyć oczy domowników... a także naszych gości. Tak, ten konkretny rodzaj akcesorii w naszym pokoju nie pozostaje bez wpływu na wygląd całości. Wreszcie dostajemy w nasze ręce stojaki, które mogą śmiało stać samodzielnie obok naszego stolika audio, ciesząc przy tym swoim wyglądem.

Pracownia Inspiracji zdaje się ma w swoich szeregach wielbicieli czarnych płyt, bo konstrukcyjnie wszystko zostało obmyślone w najdrobniejszy sposób. Całość wygląda tak, jakby stworzyła taki segregator osoba, która wie czego chce, wie jak ma wyglądać od strony praktycznej taki przedmiot i na co dzień używa go w swoim domu/pokoju odsłuchowym.W naszej redakcji ilość płyt oraz częstość używania nie pozostaje bez śladu na wszystkim, z czego korzystamy - także na naszych płytach. Oczekujemy więc nie tylko trwałości samego stojaka oraz pewności, ale że ten stojak zapewni naszym płytom odpowiednie bezpieczeństwo przechowywania na długi czas. I w tej materii nie moglibyśmy oczekiwać niczego więcej od organizerów VINYLUCK. Sztywność konstrukcji organizera gwarantująca prawidłowe utrzymywanie płyt, trwałość powłoki lakierniczej... to wszystko pokazuje, że mamy wreszcie przedmiot godny zakupu i polecenia wszystkim kochającym płyty analogowe. W codziennym użytkowaniu stojaki tej konkretnej manufaktury pokazują, jak przemyślanym, trwałym i do tego ciekawie wykonanym przedmiotem może być "prosty" organizer na płyty winylowe. Na koniec dodam tylko, że takie wydawałoby się banalne rzeczy jak grawer pokazują, jak ważnym jest dokładność przy powstawaniu danego produktu. Pracownia Inspiracji z Lublina udowadnia, że można oferować produkt najwyższej jakości, który zapewne powstaje z pasji do samej muzyki.

Polecamy zdecydowanie!Różne rodzaje organizerów znajdziecie na stronie producenta:

https://pracowniainspiracji.com/nasze-produkty/winyluckStrona producenta:

https://pracowniainspiracji.com

WYMIARY:

Szerokość: 32 cm

Wysokość: 33 cm

Głębokość: 33 cm

 

Kolory:

- naturalny (wersja surowa lub lakier bezbarwny)

- bejce: heban, wenge, mahoń, zielony, tek, buk, żółty, granatowy

- farby: kolory z palety RAL 

vinyluck logo.png
bottom of page