top of page
Rasm Almashan - wyjątkowe Live Session

Przygotował: Arkadiusz Baranowski

01_Rasm_Almashan_fot.Agencja_IMAGE_TEAM.

Partner artykułu:

AIT.jpg

Niewątpliwy i jakże zasłużony sukces albumu "YEMENIA" fenomenalnej Rasm Almashan przełożył się na kolejny projekt artystki.

Obecnie Rasm Almashan prezentuje wersje live swoich utworów z albumu, który dotarł do 6 miejsca listy World Charts Music Europe w 2020 roku.

 

Artystka w formule mini koncertu live session zarejestrowała wraz z zespołem trzy utwory: „Child Again”, „Yemenia” i „Yamma Izgi".

Każdy z nich powstał w niezwykłej scenerii loftowej, co jednak najważniejsze - w pełni oddając klimatem to, za co tak bardzo cenimy Rasm. Wszystkim tym, dla których muzyka nie zna granic, kochają jej różnorodne barwy i klimaty wielu stron świata - zdecydowanie polecamy.

 Notka prasowa:

 

Rasm Almashan to unikalna wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, pół Polka, pół Jemenka, o oryginalnej, ciemnej i intrygującej barwie głosu, wierna muzyce, na której się wychowała. W utworach Rasm słychać wpływy etno oraz orientalnej muzyki krajów arabskich i afrykańskich. Swoje kompozycje artystka tworzy w stylistyce World Music oraz otwartej improwizacji.Rasm Almashan w mediach społecznościowych:
Facebook  https://www.facebook.com/RasmAlmashanWorld/
Instagram  https://www.instagram.com/rasmalmashanworld/
YouTube https://www.youtube.com/RasmAlmashanWorld/Albumu YEMENIA można posłuchać w platformach streamingowych: 

https://bit.ly/RasmAlmashan

bottom of page