top of page

Prawdziwą gratkę dla miłośników muzyki przygotowała firma DNA • AUDIO, dystrybutor sprzętu audiowizualnego w Polsce. Do oferty włączono nową markę - Revival Audio.

Na zdjęciu  Atalante 3

Revival Audio to francuski producent kolumn głośnikowych, który zajmuje się również produkcją własnych przetworników. Obecnie dostępna jest jedna seria produktów - Atalante, którą zawiera dwa modele kolumn głośnikowych: Atalante 3 i Atalante 5 oraz opcjonalne podstawy do wspomnianych modeli.


Produkty Revival Audio zaprezentowane zostały podczas eventu Audio Video Show, gdzie spotkały się z niebywale dobrym odbiorem wśród zwiedzających, a także wywołały duże poruszenie w branży.


Więcej o marce Revival Audio dowiecie się z poniższej informacji prasowej:


Wyjątkowe, niepowtarzalne w każdym calu, zaprojektowane i stworzone we Francji.


Cała technologia użyta do budowy kolumn została stworzona przez nas. Nie kupujemy gotowych przetworników, ponieważ produkujemy je sami dla zapewnienia największej jakości podzespołów, co bezpośrednio przekłada się na bezkompromisową jakość dźwięku. Najlepsza jakość komponentów połączona z wieloma godzinami odsłuchów i poszukiwań zaowocowała niezwykle przyjemnym dźwiękiem, co było dla Daniela Emonts zawsze najważniejszym celem jakim kierował się przy tworzeniu wielu udanych konstrukcji głośnikowych. W Revival Audio wyznajemy dewizę, że dźwięk jest sztuką, najważniejszą ze sztuk. Produkty Revival Audio zaś są niejako zaproszeniem do obcowania ze sztuką jaką tworzą muzycy. Wszystko to było możliwe dzięki współpracy z A+A COOREN DESIGN STUDIO.

Na zdjęciu z lewej strony Atalante 5, z prawej Atalante 3


Daniel Emonts to prawdziwy Magik z ponad 30-letnim doświadczeniem budowania wielu marek głośnikowych, które stały się legendą.


Daniel, to człowiek, który stoi za stworzeniem wielu legendarnych marek oraz modeli głośników, przełomowych technologii z samego topu duńskiej szkoły Hi-Fi, a także marek francuskich. Brał udział w tworzeniu wielu poziomów linii głośnikowych, od poziomu średniego aż do modeli flagowych i rocznicowych.


Swój pierwszy głośnik skonstruował w wieku 14 lat. To z kolei zapoczątkowało jego rozwój na tym polu przez ponad cztery kolejne dekady. Jego pasja, doświadczenie były nie do przecenienia podczas tworzenia kolumn głośnikowych i marki Revival Audio. To właśnie Daniel zaprojektował produkty Revival Audio zarówno pod względem technologicznym jak i stylistycznym w naszym laboratorium we Francji.


Dystrybutor :

DNA.AUDIO

www.dna.audio


Ceny :

Revival Audio Atalante 3 – 11 790 pln (para)

Revival Audio Atalante 5 – 21 990 pln (para)

bottom of page